Navus logo
Apie klientą

Skalbykla24

Kiekvienam sėkmingam verslui svarbu reprezentatyvi darbuotojų apranga, švarūs audiniai bei jų priežiūra. “Skalbimo paslaugos” išskalbs, išdžiovins ir išlygins jūsų darbo drabužius, patalynę rankšluosčius, staltieses, bei kitus kasdien naudojamus audinius.

Tikslai ir uždaviniai

Projekto tikslas – paprasta, švari, aiški internetinė svetainė, orientuota į B2B sektorių. Taip pat mums buvo iškeltas įdomus uždavinys – sukurti tokią užklausos formą, kuri leistų atskirti dideles įmones nuo mažų.

Apie projektą

Dizainas kurtas šviesus, vengiant tamsių spalvų. Kodėl? Juk tai įmonė, besirūpinanti švara! Visas ieškomas turinys svetainėje, gali būti pasiektas vieno mygtuko paspaudimu. Sukurta personalizuota kontaktų forma, pagal individualią sritį bei trumpus klausimynus. Taip klientas žino, kokios srities tai įmonė, kokie įmonės poreikiai, koks įmonės skalbinių kiekis ir t.t. Prieš susisiekdama su potencialiu klientu, įmonė jau turi esminę informaciją, reikalingą tolimesniam pokalbiui.

Design logo Dizainas
Responsive Prisitaikantis
Code Programavimas
Mac screen
2019
metų projektas

Tipografika

Aa
"Nunito", sans-serif
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWX
abcdefghijklmnopqrstuvwx
1234567890
#88afcc
#c1c0be
Skalbykla24 gallery photo
Skalbykla24 gallery photo
Skalbykla24 gallery photo
Skalbykla24 gallery photo
Pamatykite gyvai
Meniu
Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimo politika. Skaityti plačiau Sutinku!