Navus logo
Apie klientą

Baltmarina

Baltmarina teikia aukščiausios kokybės projektų valdymo paslaugas bei įgyvendina pramonės projektus. Kuomet reikia pasirūpinti laivų statybos ar remonto projektais, kiekviena detalė yra be galo svarbi. Todėl įmonėje dirba tik patyrę specialistai, ilgus metus valdantys ir įgyvendinantys pramonės projektus laivybos srityje. Įmonė aptarnauja įvairaus dydžio klientus ir prisitaiko prie jų poreikių tam, kad užtikrintų patikimą bei kokybiškai atliktą darbą. Dirbama su laivyba garsėjančiomis šalimis kaip Olandija ir Norvegija.

Tikslai ir uždaviniai

Mūsų komandai buvo iškeltas tikslas sukurti internetinę svetainę, kurios paskirtis dvejopa – pritraukti naujų užsienio klientų perteikiant įmonės profesionalumą ir galimybes, bei pritraukti naujų darbuotojų, kurie galėtų patogiai kandidatuoti į darbo pozicijas.

macbook screen

Apie projektą

Svetainės lankytojas pasitinkamas uosto akvatorijos vaizdais, kurie sukuria pirmąjį įspūdį – tai laivybos srities įmonė! Svetainėje vyrauja nestandartiniai sprendimai, kurie sukuria modernumo, patikimumo jausmą, tačiau išlaiko svetainę patogią naudotojui. Projektas išsiskiria savo karjeros skiltimi, kur visi gaunami skelbimai patogiai valdomi ir apdorojami administracinėje dalyje. Taip pat sukurta funkcija, kuri atrakina papildomą svetainės turinį išskirtiniams klientams, kurie turi įmonės suteiktus prisijungimus.

Design logo Dizainas
Responsive Prisitaikantis
Code Programavimas
2019
metų projektas

Tipografika

Aa
Poppins, sans-serif
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWX
abcdefghijklmnopqrstuvwx
1234567890
#003976
#E6EDF5
Litana front page
Litana projects
Litana services
Litana contacts
Litana about us
Pamatykite gyvai
Meniu
Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimo politika. Skaityti plačiau Sutinku!