Navus logo
Apie klientą

Įmonių grupė „Litana“

Įmonių grupė „Litana“ pradėjo savo veiklą 1992 metais iki šiol turėdama vieningą valdymo sistemą. Centrinis veiklos valdymo skyrius yra Lietuvoje, Gargžduose. Šiai dienai įmonių grupė „Litana“ yra viena iš stambiausių kompanijų rytų Europoje. Ji specializuojasi laivų statybos, statybos srityse ir apima pramoninės ir civilinės paskirties objektų statybas. Kompanijos, kurios sudaro įmonių grupę „Litana“, vykdo veiklą Lietuvoje, Rusijoje, Ukrainoje, Latvijoje, Švedijoje, Prancūzijoje ir kt.

Tikslai ir uždaviniai

Viena didžiausių Lietuvos įmonių mums iškėlė tikslą – sukurti šiuolaikišką ir profesionalią internetinę svetainę, kuri perteiktų per 27 darbo metus sukauptą patirtį bei sugebėjimus. Svetainė privalo būti pritaikyta 9 rinkoms, kuriose dirba Litana. Taip pat sukurti vidinę, įmonės darbuotojų platformą, kurioje darbuotojai galės sekti įmonės naujienas bei vidinę karjeros skiltį, kurioje būtų galima patogiai valdyti atsiųstus CV į darbo pozicijas.

Apie projektą

Projekto eiga nebuvo eilinė. Skirta daug dėmesio įmonės dizainui, bei stiliui. Dizainas kurtas remiantis įmonės Brandbook‘u. Sukurta unikali turinio valdymo sistema kandidatų į darbo pozicijas CV valdymu ir administravimu. Taip pat sukurta atskira platforma, kurioje įmonės darbuotojai su savo prisijungimais gali prisijungti ir sekti įmonės naujienas.

Design logo Dizainas
Responsive Prisitaikantis
Code Programavimas
Mac screen
2019
metų projektas

Tipografika

Aa
Avenir Next Cyr Regular, Medium
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWX
abcdefghijklmnopqrstuvwx
1234567890
#293d83
Litana front page
Litana projects
Litana services
Litana contacts
Litana about us
Pamatykite gyvai
Meniu
Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimo politika. Skaityti plačiau Sutinku!