Navus logo
AP Servis

AP Servis

UAB AP Servis – inovatyvi, auganti ir veržli vending kompanija, kuri specializuojasi karštų gėrimų prekybos automatų įrengimo bei aptarnavimo srityje.
Įmonės veikloje naudojama vieno iš didžiausių prekybos automatų gamintojo Europoje, Italijos kompanijos Evoca (N&W Global Vending), įranga, gėrimai gaminami tik iš aukščiausios kokybės produktų.

Tikslai ir uždaviniai

Ap Servis vadovas Tomas mums pasakė labai paprastai - "Jūs esate profai, padarykite, kad tai būtų gražu ir šiuolaikiška". Nors konkrečių tikslų Tomas mums neiškėlė, mes juos išsikėlėme patys. Tai turi užkabinti, tviskėti kokybe, bei skatinti pirkti!

Apie projektą

Sukurtas solidus dizainas, kuriame dominuoja raudona spalva. Kokybiškos nuotraukos, jį tik dar labiau sustiprina. Projektas sukurtas su unikalia turinio valdymo sistema, bei Vue.js technologija. Pagal pirminį poreikį, prekių pardavimas vyksta per užklausos formą, kurią pateikėme per internetinės parduotuvės prizmę.

Design logo Dizainas
Responsive Prisitaikantis
Code Programavimas
Mac screen
2017
metų projektas

Tipografika

Aa
'Montserrat', sans-serif
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWX
abcdefghijklmnopqrstuvwx
1234567890
#DB2229
#FAFAFA
appService gallery photo
appService gallery photo
appService gallery photo
appService gallery photo
Pamatykite gyvai
Meniu
Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimo politika. Skaityti plačiau Sutinku!