Navus logo

Programinės įrangos priežiūra

Mūsų teikiamos programinės įrangos priežiūros paslaugos grįstos daugialypiu požiūriu, kuris apima korekcinę, adaptyvią ir tobulinamąją priežiūra.

Korekcinė techninė priežiūra sprendžia ir šalina bet kokias kilti galinčias klaidas ar problemas, taip užtikrindama, kad jūsų programinė įranga veikts efektyviai ir nepertraukiamai.

Adaptyvioji techninė priežiūra yra orientuota į programinės įrangos pritaikymą prie kintančios aplinkos, pavyzdžiui, operacinių sistemų atnaujinimų ar naujų trečiųjų šalių integracijų. Užtikriname, kad jūsų programinė įranga visuomet išliks suderinama ir optimaliai veiks nuolat besikeičiančioje technologinėje aplinkoje.

Tobulinamoji techninė priežiūra apima pagerinimus ir patobulinimus. Jūsų verslui augant, neišvengiamai tobulėti turėtų ir jūsų programinė įranga. Proaktyviai identifikuojame optimizavimo galimybes, diegiame naujas funkcijas ir tobuliname jau esamas, kad jos atitiktų nuolat kintančius naudotojų poreikius ir rinkos standartus.

Meniu
Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimo politika. Skaityti plačiau Sutinku!